Edward Hald
2015-06-29
318075
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
EDWARD HALD, skål, slipgraal, geometrisk dekor i violett, signerad Orrefors Sweden Graal-S nr 202 L Edward Hald, höjd 10, diameter 17,5 cm
Insidan med repor och beläggning