Kopp med emaljdekor
2015-06-29
318067
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
KOPP, emalj på koppar, troligen 1700-tal, höjd ca 3,5 cm, diameter 5 cm
Omfattande emaljskador