Vaser Kina
2015-06-25
318043
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VASER, 2 st, porslin, Japan, 1900-tal, bär märkning, dekor i emaljfärger, höjd ca 30-31 cm
Bottenspricka, två hänklar med lagningar