Motiv från Venedig
2015-06-26
318032
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal), Kanal, Venedig, olja på duk, 34x23 cm