Jan Bohumil Pospisil oljemålning
2015-06-25
318024
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
JAN BOHUMIL POSPISIL (1898-1968): Kust med klippor, signerad Jan B. Pospisil, olja på duk, 38x55 cm