Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
FIRMA SVENSKT TENN, fat, 3 st, tändstickshållare, pokal, tenn, 1920-tal, fatets diameter 18 cm
Delvis med inskription, skador
317959
2015-06-25