Peder Duke "Laddat"
2015-08-23
317934
| Klubbat belopp | 9 000 SEK |
| Utropspris | 12 000 SEK |
PEDER DUKE (1938-2003): "Laddat", signerad och daterad på baksidan Peder Duke 1992, olja på duk, ca 92x117 cm.
Sommarutställning Nybrogatan 32