Peder Duke "Rutorna"
2015-08-23
317887
| Klubbat belopp | 9 200 SEK |
| Utropspris | 12 000 SEK |
PEDER DUKE (1938-2003): "Rutorna", signerad och daterad på baksidan Peder Duke 1990, olja på duk, ca 108x95 cm.
Sommarutställning Nybrogatan 32