Anna Billing akvarell
2015-06-24
317831
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ANNA BILLING (1849-1927): "Motiv från Furusund", signerad Anna Billing, akvarell, 29 x 41 cm