Anders Palmér Stockholm
2015-06-24
317790
| Klubbat belopp | 8 400 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
ANDERS PALMÉR (född 1958): Norrmälarstrand med Stadshuset, signerad Palmér, olja på duk, 130x131 cm