Udda bestick silver
2015-06-24
317752
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
MATSKEDAR, 6+2 st., silver, gammal fransk modell resp engelsk snäck, TESKEDAR, KAFFESKEDAR, silver, udda modeller, mm, total vikt ca 885 g
Smärre skador o slitage, enstaka gravyr