Tallrikar Kina
2015-06-23
317708
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
TALLRIKAR, 2+2+1 st., porslin, Kina, 1700-tal, dekor i underglasyrblått och emaljfärger, diameter 22/24/23 cm
Sprickor, nagg, 2 tallrikar lagade