Oidentifierad konstnär oljemålning
2015-06-23
317689
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-talets slut, segelfartyg i nöd, olja på duk, 70 x 99 cm