Einar Jolin färglitografi
2015-06-24
317657
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EINAR JOLIN (1890-1976): Stockholmsmotiv, stämpelsignerad Jolin, 297/360, färglitografi, ca 46 x 55 cm