Joakim Allgulander
2015-06-22
317603
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JOAKIM ALLGULANDER (född 1965): "Land", signerad Joakim Allgulander, 48/210, färglitografi, 45x84 cm, oramad