Joakim Allgulander
2015-06-22
317601
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOAKIM ALLGULANDER (född 1965): "Lost", signerad och numrerad Joakim Allgulander, 77/240, färglitografi, bladmått ca 42x61 cm, oramad