Tage Hedqvist
2015-06-22
317546
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAGE HEDQVIST (1909-1997): Liggande modell, monogramsignerad och daterad TH , kol på papper, 40x61 cm
PROVENIENS: Konstnärens familj,