Carl Brandt oljemålning
2015-06-22
317538
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
CARL BRANDT (1852-1930): Vinterlandskap, signerad C Brandt, olja på duk, 59 x 94 cm