Ljusstakar
2015-06-22
317513
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, sengustavianska, i marmor ljuspipor i förgylld mässing, höjd 23 cm
Lagningar, delar saknas