Kaffeservis silver
2015-06-22
317485
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 500 SEK |
KAFFESERVIS, 3 dlr, silver, rokokostil, svenska importstämplar, sockerskål invändigt förgylld, kannans höjd 25 cm, totalvikt ca 1080 g