Astri Bergman-Taube Antibes
2015-06-22
317470
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ASTRI BERGMAN TAUBE (1898-1980): Mappar (2): "Vår-vinter på Sjösala", signerade och numrerade 16/210, 6 st serigrafier, bladstorlek 47,5x63 cm vardera samt "Antibes", signerade, HC, 6 st serigrafier, bladstorlek ca 47,5x63 cm vardera, texter av Evert Taube