Evert Taube
2015-06-22
317466
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EVERT TAUBE (1890-1976): (2) "Låt mig vara - ensam fågel", signerade och daterad Evert Taube, färglitografi, 55/340 samt provtryck, bladstorlek 60x45 resp 56x45 cm, oramade
Hanteringsveck, fläckar