Yrjö Edelmann färglitografi
2015-06-21
317427
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
YRJÖ EDELMANN (född 1941): Komposition med papper, signerad Y Edelmann, 136/175, färglitografi, 25x40 cm