Blommande landskap med sjö oljemålning
2015-06-21
317334
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Blommande landskap med sjö, signerad Ewa Kukacha, olja på ca 47 x 37 cm