Harry Wichmann oljemålning
2015-06-21
317333
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HARRY WICHMANN (1916-1993): Hamnmotiv med båtar, signerad och daterad Wichmann -49, olja på pannå, ca 54 x 65 cm