Sven X:et Erixon litografi
2015-06-20
317312
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970): Figurkomposition, signerad X:et, färglitografi, 132/360, ca 43x53 cm