Pierre Olofsson litografi
2015-06-20
317268
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
PIERRE OLOFSSON (1921-1996): ur "Engelska parken", signerad Olofsson, 3/75, färglitografi, ca 30x50 cm