Hänge citrin kedja 18 k guld
2015-06-21
317209
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
HÄNGE, blandsslipad citrin, höjd inkl. ögla 3,5 cm, KEDJA, 18 k guld, ärtlänk, längd 62 cm, vikt exkl. hänge ca 6,2 g
Citrin med spricka, nagg, repor