Soffbord England
2015-06-19
317169
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SOFFBORD, England, 1900-talets andra hälft, fanérat i idegran, fotavslut i form av lejontassar i patinerad metall, höjd ca 56, 128x36 cm
Smärre ytskador