Bestick silver
2015-06-20
317096
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 800 SEK |
MOCCASKEDAR, 9+12+5+5 st, KAFFESKEDAR, 5 st., SKEDAR, 7 st, udda, silver, vikt ca 470 g
Delvis med monogram, slitage och repor