KG Nilson serigrafi
2015-06-19
317048
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
K-G NILSON (född 1942): "Partitur III", signerad och daterad K-G Nilsson 1985, EA 3/15, färgserigrafi, ca 48x80 cm