Oidentifierad konstnär 1800-tal
2015-06-18
317019
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 800 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), Flickporträtt, olja på pannå, otydlig signerad a tergo, diameter 29 cm