Bengt Fransson oljemålning
2015-06-18
317012
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BENGT FRANSSON (född 1935): "Sommarflickan", signerad Bengt Fransson, olja på duk, 18x24 cm