Bengt Fransson oljemålning
2015-06-18
317005
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BENGT FRANSSON (född 1935): "I baren", signerad Bengt Fransson, olja på duk, 35x27 cm