Nadezda Streltsova oljemålning
2015-06-20
316895
| Klubbat belopp | 9 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
NADEZDA STRELTSOVA (Ukraina/Ryssland, född 1973): Rosor, signerad Streltsova, olja på duk, ca 60 x 70 cm, oramad