Lars Tärning
2015-06-19
316884
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
LARS TÄRNING (född 1945): "Västerbron", signerad och daterad Lars Tärning 94, olja på pannå, ca 56x75 cm