Lars Tärning
2015-06-19
316883
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LARS TÄRNING (född 1945): "Från Smedsudden", signerad och daterad Lars Tärning 90, olja på pannå, ca 33x41 cm