Angelica Wiik färglitografi
2015-06-20
316866
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960), "Under takåsarna", signerad Angelica Wiik, EA, färglitografi med glitter, ca 60,5 x 87 cm