Angelica Wiik färglitografi
2015-06-20
316862
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960), "Promenad", signerad Angelica Wiik, 42/260, färglitografi med glitter, ca 59, 5 x 42 cm