Lindorm Liljefors oljemålning
2015-06-18
316841
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LINDORM LILJEFORS (1909-1985): Sträckande sjöfåglar, signerad och daterad Lindorm L -78, olja på pannå, ca 32 x 44 cm