Takampel Atejé Lyktan
2015-06-18
316811
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ATELJÉ LYKTAN, takampel, 1900-talets andra hälft, stomme i mässing, kupa i opalinglas, höjd 110, diamter 52 cm
Bruksslitage