Åke Lange
2015-06-17
316798
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ÅKE LANGE (1909-1975): efter, "Slussen"- Stockholm, stämpelsignerad Lange på baksidan, c-print, ca 39x39 cm,
PROVENIENS: Konstnärens familj