Hector Caffieri Blomsterflickan
2015-06-17
316764
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 10 000 SEK |
HECTOR CAFFIERI (Storbritannien,1842-1937): Blomsterflickan, signerad H. Caffieri, olja på duk, 61x76,5 cm