Oscar Reutersvärd akvarell
2015-06-16
316724
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OSCAR REUTERSVÄRD (född 1915-2002): Komposition, signerad Oscar Reuterswärd, tusch och akvarell, bladmått ca 76x57 cm