Stellan Mörner färglitografi
2015-06-23
316722
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
STELLAN MÖRNER (1896-1979): Nunna, signerad och numrerad Mörner, 234/360, färglitografi, 46x36 cm