Oidentifierad konstnär oljemålning
2015-06-16
316687
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR(1800-tal): Porträtt av ung kvinna, olja på duk, ca 28x23 cm
Krackeleringar, obetydligt bortfall