Dekorelement Kina 1900-tal
2015-06-16
316652
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
DEKORELEMENT, 1900-tal, Kina, förgyllt trä, 64x20 cm