M Pyk Slussen
2015-06-15
316636
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Slussen, signerad och numrerad, färglitografi, bladmått 75x52 cm, oramad