Lena Linderholm
2015-06-15
316634
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LENA A LINDERHOLM (född 1947): "Körsbärskanna", signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 80x60,5 cm, oramad