Ulrica Hydman Vallien
2015-06-15
316628
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ULRICA HYDMAN VALLIEN (född 1938): Figurkomposition, signerad och numrerad, färglitografi, bladmått 62x86 cm, oramad